Tento obchod používá cookies a další technologie, abychom mohli vylepšit naše služby na našich stránkách.

O nás

Vítejte v obchodě, který rozhodně není jen pouhým obchodem. Spíše je to domov pro všechny rybáře a muškaře obzvláště, zkrátka pro všechny, kteří když vidí vodní hladinu, pocítí nutkání muškou poškádlit a přechytračit její rybí obyvatele. A k tomu Vám u nás poskytneme zázemí, veškeré vybavení a rádi se podělíme o nejnovější trendy a naše znalosti.

My totiž muškařením žijeme. Nejsme jen další ochod s průměrnou nabídkou, kde, když je Vaše přání jen trochu mimo hlavní směr, prodavač pouze slíbí, že věc objedná. To se u nás nestane. Většinu zboží máme skladem ihned k odebrání. V našem portfoliu máme produkty světových firem od Japonska, přes Koreu, Francii až po Spojené státy, které v České republice nikdy nepůsobily. Navázali jsme s nimi obchodní kontakty, díky kterým jsme na český trh přivedli značky, které jsou ve světové muškařině legendami, ale tuzemský zákazník se s nimi zatím neměl možnost seznámit. Standardní sortiment od známých výrobců a značek je samozřejmostí. Najdete u nás ale i věci z naší produkce, a to od vlastní výroby vázacích materiálů, přes širokou nabídku mušek až po dřevěné podběráky. Protože víme, že jenom dobré vybavení není zárukou úspěchu, pořádáme workshopy s různorodou tématikou rybolovných technik a pro ty, kteří cítí, že nejúspěšnější je muška vlastnoručně navázaná, organizujeme pravidelné vázací kurzy. 

Náš zkušený tým dlouholetých aktivních muškařů Vám vždy pomůže vybrat to nejlepší a všechny součásti vybavení vždy sladit tak, aby Váš prut, naviják a šňůra tvořily jednotný celek. Minutová dochozí vzdálenost parku od našeho obchodu Vám dá možnost se o tom přesvědčit a vše odzkoušet ještě před koupí přímo v centru Prahy.

Ať již budete lovit tlouště na Berounce, bonefish ve Venezuele nebo lososy na Kamčatce, jsme připraveni Vám poskytnout vlastní zkušenosti a doporučení k potřebné výbavě a nástrahám, případně zajistit nezbytné informace od našich obchodních partnerů a přátel.

Těšíme se na Vaši návštěvu,
Tým Muškaření Praha – Slezská 34